The Way to Here and Now

Ella Prejzner, EFT, MTT, and Professional Certified Life Coach

O Elli

Jest taki moment w życiu, kiedy zdajemy sobie sprawę, że przeszłość jest tylko przeszłością, a drzwi do szczęścia istnieją w teraźniejszości. Ella Prejzner doświadczyła tego i zdała sobie sprawę, że jej życie poprzedzające ten moment było podróżą, w której uczyła się jak doświadczać pokoju dostępnego Tu i Teraz.

Przez dużą część swojego życia, Ella usiłowała nieustannie naprawiać siebie i zbawiać świat wierząc, że szczęście i pokój przychodzą z zewnątrz. Przekonanie to towarzyszyło jej od wczesnego dzieciństwa do wieku dorosłego – do momentu, gdy jej pogląd na życie zmienił się znacząco podczas lektury książki Trzy Filary Zen napisanej przez Philipa Kapleau.

Poźniej, dzięki praktyce medytacji, Ella zdała sobie sprawę, że niczego nie trzeba zmieniać, niczego naprawiać i że wszystko czego potrzebujemy jest w nas samych i tuż przed naszymi oczami. Rozwój i zaufanie własnej intuicji dało jej poczucie głębokiej jedności z ludźmi i zdolność głębokiego z nimi kontaktu. Uwolniła się od potrzeby zbawiania innych poprzez podawanie im gotowych rozwiązań i zamiast tego oddała się praktyce pomagania ludziom, aby znaleźli swoje własne odpowiedzi.

Osoby pracujące z Ellą mogą korzystać z jej szerokich doświadczeń i zrozumienia jakie dzięki nim rozwinęła. Proces emigracji i adaptacja do życia w Stanach Zjednoczonych dały jej doświadczenie i umiejętność tworzenia życia na nowo, od podstaw. Siła i mądrość, na którą powoływała sie przechodząc przez zmiany, dały jej wiarygodność w pomaganiu ludziom, a szczególnie kobietom, które pragną dokonać znaczących zmian lub podjąć ważne życiowe decyzje.

Wychowanie trzech synów, których uważa za swoich najlepszych nauczycieli, przeżycie ich odejścia z domu, i zdefiniowanie na nowo swojego życia, pozwoliło jej efektywnie pracować z osobami, które pragną nadac sens swojemu życiu, wypełnić pustkę lub odbudować relacje.

Praca z dziećmi imigrantów, dała Elli głębokie zrozumienie emocjonalnych wyzwań i problemów, jakich doświadczają dzieci i ich rodziny.

W końcu, doskonale szkolenie w zakresie EFT oraz coachingu życiowego, które Ella ukończyła w Stanach Zjednoczonych, pozwoliły jej zintegrować wszystkie doświadczenia i wiedzę, aby efektywnie pomagać ludziom kreować życie, jakiego pragną. Połączenie pracy z energia z technikami coachingowymi przynosi klientom niesłychane rezultaty a Elli sukcesy w jej praktyce. Jest otwarta na pracę z rożnymi klientami, jednak szczególnie cieszy ją praca z kobietami, zmagajączmi się z trudnymi, przejściowymi momentami lub pragnącymi nadać swojemu życiu nowy, głębszy sens. Ella łączy duchowe aspekty podążania Drogą do Tu i Teraz ze zdolnością do bycia konkretną i logiczną. W efekcie metody, które stosuje, pełne współczucia i jednocześnie skuteczne, pomagają ludziom uwalniać blokady powstrzymujące ich od osiągnięcia tego, czego pragną, odkrywać kim są i doświadczać Tu i Teraz.

Ella’s Credentials (Kwalifikacje)

Emotional Freedom Techniques

 • EFT International, poprzednio zwany AAMET (International Association for the Advancement of Meridian Energy Techniques) Level 3 Advanced Practitioner Certificate. 
 • AAMET (International Association for the Advancement of Meridian Energy Techniques) Level 3 Advanced Practitioner Certificate
 • EFT Universe Certified EFT Practitioner Intermediate – 1
 • EFT Certified Practitioner, CERT – 1
 • EFT- ADV (Advanced)

Institute for Professional Excellence in Coaching:

 • Certified Professional Coach (CPC)
 • Energy Leadership Index Master Program (ELI-MP)

The Weiss Institute

 • Professional Training Course in Past Life Regression Therapy
 • Profesjonalny kurs terapii regresją do poprzednich wcieleń

Mindfulness

 • Mindful Schools: Mindfulness Instructor Certification

aamet cert-eft-int-1-sm CPC Logo energy-leadership

Other

 • Teaching Certificate (Children K-9; Illinois State Board of Education) with endorsements in Science and ESL
 • Master’s degree in Science from the accredited University of Warsaw, Poland, and two years of doctorate studies.