The Way to Here and Now

Ella Prejzner, EFT, MTT, and Professional Certified Life Coach

Strona Główna

ella-homeThe Way to Here and Now (Droga do Tu i Teraz. tłum. E.P.) jest metodą, która uczy nas jak być naprawdę obecnym w chwili teraźniejszej. Jest sposobem na bycie szczęśliwym, wolnym od ograniczających myśli i przekonań, pełnym energii i pasji do osiągnięcia prawdziwego celu swojego życia. Być naprawdę obecnym w chwili, to znaczy być w pełni świadomym tego, co się dzieje, nie oceniając niczego na podstawie przeszłych, często negatywnych doświadczeń.

To nie same wydarzenia w naszym życiu powodują, ze cierpimy, ale nasze myśli i reakcje związane z tymi wydarzeniami, oraz znaczenie jakie im przypisujemy. Nasze myśli i przekonania niosą ze sobą duży ładunek emocjonalny. Cierpimy, bo nauczyliśmy się utożsamiać z naszymi negatywnymi myślami i przekonaniami i często trzymamy się ich kurczowo. W momencie, gdy rozpoznamy, że te przekonania to tylko wytwory naszego umysłu, które przecież mogą być fałszywe, i przestaniemy się z nimi utożsamiać, znika potrzeba oceniania. Doświadczamy czystego Tu i Teraz.

Niespodziewane, trudne, czy traumatyczne wydarzenia przytrafiają się w życiu i powodują ból. Zwykle nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć, ale możemy wybrać jak na nie odpowiedzieć. Możemy nauczyć się reagować spokojem zamiast agresją na trudności w pracy; empatią i wybaczeniem zamiast gniewem i odrzuceniem podczas próby ratowania związku. Możemy tez doświadczyć spokoju, miłości i akceptacji podczas zmagania się z ciężka chorobą.

Pomyśl, co by się stało, gdybyś nauczył się przejmować kontrolę nad swoimi myślami i reakcjami; gdybyś dowiedział się, ze jesteś w stanie uleczyć i zmienić swoje życie tak, jak o tym marzysz.

Wierzę, że jest to możliwe. Pragnę towarzyszyć Ci w tym procesie – pomóc uwolnić się od ograniczeń, odnaleźć swoja drogę, szczęście i to czego w życiu pragniesz.

Czy:

 • pragniesz dokonać ważnych życiowych zmian i czujesz, że coś Cię powstrzymuje,
 • czujesz, ze brakuje Ci w życiu pasji i entuzjazmu,
 • chciałbyś wypełnić pustkę, którą odczuwasz po odejściu z domu dzieci lub kogoś bliskiego,
 • chcesz na nowo odnaleźć porozumienie w związku,
 • czujesz się udręczony byciem chorym i zmęczonym,
 • chcesz uwolnić się od emocjonalnego lub fizycznego bólu związanego z wydarzeniami z przeszłości,
 • pragniesz, żeby Twoje życie było bogatsze i pełniejsze?

Możesz już teraz zacząć dokonywać zmian w swoim życiu korzystając z informacji zawartych na tej stronie, bezpłatnego newsletter, oraz bezpłatnej pierwszej sesji.

W pracy z klientami wykorzystuję niezwykle efektywne połączenie metod EFT (Emotional Freedom Techniques – Techniki Emocjonalnej Wolności), MTT (Meridian Tapping Techniques – Techniki Opukiwania Meridianów, tłum. E.P.), coachingu życiowego (Life Coaching) oraz Mindfulness i pomagam w:

 • odnalezieniu wewnętrznych celów i pasji,
 • pokonaniu przeszkód i podjęciu ważnych, zmieniających życie decyzji,
 • stworzeniu planu osiągnięcia pożądanych celów i jego realizacji,
 • uwolnieniu od emocjonalnego i fizycznego bólu,
 • rozwinięciu umiejętności kochania, wybaczania, zaufania i życia z celem.

Niezależnie od tego, który krok na drodze do Tu i Teraz chciałbyś w tej chwili zrobić, z radością będę Ci towarzyszyć.